Już tradycyjnie na przełomie każdego roku w skokach narciarskich odbywa się Turniej Czterech Skoczni. Na tą okazję bukmacher eFortuna online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „4 Skoki Po Bonus”. Wystrasza zagrać jeden kupon, aby otrzymać extra premię.

4 skoki po bonus – najnowsza oferta od marki Fortuna

4 skoki po bonus – najnowsza oferta od marki Fortuna

Nie da się ukryć, że co roku Turniej Czterech Skoczni jest niezywkle ciekawy. Skoczkowie do niego przykuwają dużą uwagę i każdy chce go wygrać. Na pewno my liczymy najbardziej na Polaków, ale jak będzie?

Natomiast bukmacher eFortuna wychodzi graczom na przeciw i oferuje akcję „4 Skoki Po Bonus”, która jest dostępna w dni trwania wspomnianej imprezy, tj. 29.12.2020, 01.01.2021, 03.01.2021, 06.01.2021. Akcja dostępna jest wyłącznie na stronie www.eFortuna.pl i nie trzeba do niej się zgłaszać.

Pewny bonus na Turniej Czterech Skoczni

Chcąc liczyć na pewne środki wystarcz obstawiać zakłady z oferty LIVE ze skoków narciarskich. Dopuszczone są zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMBI zagrane za co najmniej 10 PLN.

Warto jest mieć na uwadze, że promocji kwalifikuje się wyłącznie jeden kupon zagrany w każdy dzień trwania konkursów Turnieju Czterech Skoczni.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków gracz otrzyma extra premie:

  • 1 kupon za 10 zł ze skokami = bonus 5 zł w punktach FKP
  • 2 kupony za 10 zł ze skokami w 2 różne dni = bonus 10 zł w punktach FKP
  • 3 kupony za 10 zł ze skokami w 3 różne dni = bonus 15 zł w punktach FKP
  • 4 kupony za 10 zł ze skokami w 4 różne dni = bonus 20 zł w punktach FKP

Warto jest zaznaczyć, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

eFortuna kod promocyjny 2021 na start

Legalny bukmacher eFortuna online oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, w któego skład wchodzą:

  • darmowe 20 PLN za założenie konta i to bez depozytu
  • premię równowartości wpłaty do 2000 PLN
  • bezpieczny kupon do 210 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że będzie mógł liczyć łącznie na bonus o wartości 2230 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPokemon Go z miliardem w 2020
Następny artykułPromocja Bezpieczne 100 PLN na PS w Zakopanem u bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.