Z okazji swoich trzecich urodzin bukmacher eWinner PL nagradza wszystkich swoich graczy. Wystarczy spełnić proste warunki, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN

Extra bonus 50% za depozyt do 365 PLN

Bukmacher eWinner z okazji swoich urodzin oferuje graczom specjalną akcję promocyjną „Bonus do 365 PLN na urodziny”, gdzie to po spłonieniu warunków oferty na konto typera może trafić ekstra kasa.

Chcąc liczyć na darmowe środki należy zgłosić się do tej oferty. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.eWinner.pl. I to jeszcze przed dokonaniem wpłaty.

Bonus 50% za wpłatę do 365 PLN

Gracz, który już dołączyć do wspomnianej akcji w dalszym kroku musi dokonać depozytu. A w zamian otrzyma premię o wartości 50% wpłaty.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Wartość jest dodać, że maksymalna wartość, na jaka może liczyć każdy użytkownik to nawet 365 PLN. A za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze.

Aktualny kod promocyjny w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferują graczom specjalny pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać nawet 610 PLN.

Już pierwszy kupon jest objęty ubezpieczeniem. Jeśli okaże się on przegrany, to gracz otrzyma zwrot całej stawki, aż do 110 PLN. Dodatkowo po dokonaniu drugiego depozytu otrzyma on premię równowartości drugiej wpłaty do 500 PLN.

Chcąc dokonać wyżej wymienionych bonusów koniecznie trzeba wpisać w eWinner kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, że założenie konta zajmie każdemu graczowi zaledwie kilka chwil.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 150 PLN na europejskie puchary w STS
Następny artykułJak skutecznie obstawiać zakłady sportowe u bukmachera Etoto?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.