Bukmacher Etoto wprowadza najnowszą promocje swoim graczom „za trzy”. W tej akcji operator tnie ryzyko przegranej o 50%. Można otrzymać

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Etoto, a także wcześniej dokonał minimum dwóch wpłat.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz.0:00 do niedzieli do godz. 23:59, aż od odwołania. Na przestrzeni jednego etapu każdy gracz może otrzymać jeden zwrot.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji musi się do niej zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera Etoto.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Podczas tej promocji kwalifikują się kupony AKO, na których znajdować się będą co najmniej trzy zdarzenia, a kurs łączny kuponu musi wynosić minimum 1.13. Pod uwagę są brane tylko takie kupony przez operatora, na których znajdują się same zdarzenia z koszykówki.

Kupon musi zostać zagrany za co najmniej 20 PLN.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest wiedzieć, że w każdym okresie rozliczeniowym udział pierwsze jedynie pierwszy kupon, który spełnia warunki tej akcji.

Jeśli kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna zwrot 50% stawki do 200 PLN.

Chcąc otrzymać zwrot należy po rozliczeniu kuponu kliknąć w opcję POP-UP, a następnie ją zatwierdzić. To sprawi, że 72 godzin bonus znajdzie się na koncie gracza.

Etoto: darmowy kod promocyjny

Bukmacher Etoto nowym graczom przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN na start i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka do 500 PLN za aktywność od bukmachera BetClic
Następny artykułKSW 50 Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.