Bukmacher BetFan oferuje swoim graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby cieszyć się z większej wygranej o 14% i to bez żadnych ograniczeń!

O 14% większe wygrane u bukmachera BetFan

O 14% większe wygrane u bukmachera BetFan

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetFan, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocją objęte są wszystkie kupony wielozdarzeniowe, których kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2.20, zaś kurs każdego zdarzenia będzie nie mniejszy niż 1.25.

Użytkownik sam wybiera zdarzenia jakie będą znajdować się na kuponie i z jakiej będą dyscypliny.

Bukmacher BetFan nie określa stawki minimalnej jak i maksymalnej w tej akcji. Jednak należy pamiętać, że z akcji są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Warto jest wiedzieć, że w ramach tej akcji każdy gracz może zagrać dowolną ilość zdarzeń.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetFan

Legalny bukmacher BetFan oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można liczyć na bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka. Chcąc aktywować ten bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

Wówczas trzy pierwsze wpłaty będą objęte promocją, za które wspomniany operator przyzna bonus równowartości depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Poza tym pierwszy kupon po rejestracji jest objęty – Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, z kursem łącznym minimum 2.20 oraz stawką co najmniej 20 PLN, aby w razie przegranej otrzymać zwrot stawki. Maksymalnie można otrzymać 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus do do 500 PLN od bukmachera BetClic
Następny artykułKonkurs „Wielka Gra” u legalnego bukmachera BetClic
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.