Czas na pierwsze mecze rewanżowe w ramach europejskich pucharów. Tym bardziej, że będziemy mogli obserwować polskie ekipy z Lechem Poznań. A każdy z typerów może liczyć na gwarantowane 50 PLN za obstawianie meczy.

Gwarantowane bonusy na eliminacje do europejskich pucharów

Gwarantowane bonusy na eliminacje do europejskich pucharów

W ramach spotkań eliminacyjnych co istotne będziemy mogli oglądać nasze zespoły. Bowiem przed nami takie starcia, jak m.in. Karabag – Lech Poznań, Cluj – Pyunik, Akademia Pandev – Lechia Gdańsk, czy też Reykjavik – Pogoń Szczecin.

Natomiast gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” obowiązkowo musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Warto jest dodać, że wspomniana akcja jest aktywna w dniach od 12 do 14 lipca do godziny 23:59.

Bonusy za obstawienie meczy

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN. Zwracamy kasę za nietrafione kupony!” kwalifikuje kupony SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący z eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki i okazał się wygrany to super. Cała kasa trafi na konto gracza. Dodatkowo warto jest dodać, że bukmacher STS dokona zwrotu 15% stawki do 50 PLN za każdy przegrany kupon.

Kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje każdemu użytkownikowi na sam start przyznaje bonusy za KAŻDĄ z trzech pierwszych bonusów. Łącznie może ona wynieść nawet do 1500 PLN.

Lecz dodać warto jest również, że każdy z graczy otrzymuje pierwszy bezpieczny kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych.

Jednak pamiętać trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby dokonać powyższych bonusów trzeba je aktywować. poprzez wpisane kodu promocyjnego –>> BETONLINE. Cały proces założenia konta zajmie dosłownie kilka chwil i nie sprawi nikomu żadnych problemów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto płacić za typy bukmacherskie?
Następny artykułDarmowe 100 PLN od STS na piłkę nożną
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.