Specjalną ofertą promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Wystarczy, że gracz zagra dowolne zakłady w czasie jednego tygodnia za minimum 200 złotych, aby w zamian otrzymać extra dodatkowe 30 złotych. I to bez znaczenia jak zostały rozliczone zakłady.

Bonus bukmacherski za darmo.

Bonus bukmacherski za darmo.

Promocja dostępna jest graczom bukmachera STS do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych. Każdy z nich dostępny jest typerom w dniach od poniedziałku od 01:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.pl, a następnie w zakładce „Extra 30 PLN”.

W promocji biorą udział kupony:

  • SOLO
  • AKO

Istotne w tym wszystkim jest to, że kurs całkowy każdego rodzaju zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia znajdą się na kuponie. Mogą być z każdej dyscypliny jaką posiada w swojej ofercie bukmacher STS. W dodatku typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Każdy zakład musi zostać zawarty za minimum 2 złote, ale z oferty są wykluczone wszystkie typy zawarte za środki bonusowe.

Typer, który w czasie jednego etapu zagrali zakłady za minimum 200 złotych, a poza tym zostały one rozliczone w tym samym etapie gracz otrzyma premię za darmo w wysokości 30 złotych i to niezależenie jak zakłady zostały rozliczone.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego może otrzymać jedną premię.

STS: Kod promocyjny za darmo

Każdy nowy użytkownik bukmachera STS, który dokona rejestracji konta online i wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” w zamian otrzyma środki w wysokości 29 złotych i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Natomiast premia do 1200 złotych może znaleźć się na koncie tego użytkownika, który dokona pierwszego depozytu.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla każdego gracza za obstawienie meczy od BetClic.
Następny artykułOferta specjalna u bukmachera STS na start 2020. Darmowy kod promocyjny!
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.