Bukmacher Betfan oferuje niezywkle ciekawą promocję dla swoich graczy. Wystarczy zagrać kupon wielozdzeniowy, z kursem łącznym minimum 2.00, aby liczyć na większe wygrane o 14%. Jednak to nie wszystko!

bonusy bez depozytów
Bukmacher Betfan zwiększa wygrane swoim graczom o 20%

Bukmacher Betfan zwiększa wygrane swoim graczom o 20%

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Betfan, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie się zapisywać, ani zgłaszać. Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się minimum dwa dowolne zdarzenia. Jednak należy pamiętać, że kurs łączny musi wynieść co najmniej 2.00.

Jeżeli gracz spełnił te warunki, a poza tym na jego kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher Betfan automatycznie zwiększy wygraną o 14%.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera BetClic

Lecz to nie wszystko co oferuje ten operator swoim graczom.

Użytkownik, który zawrze kupon, na którym będą znajdować się minimum cztery zdarzenia. Do tego kurs łączny wyniesie minimum 4.00 można liczyć na większą wygraną o 20%!

Bonus na start do 3000 PLN u bukmachera Betfan

Gracz, który nie posiada konta u tego legalnego w Polsce bukmachera niewątpliwie ma dobrą okazję, żeby je założyć. Ponieważ ten operator zwiększa trzy pierwsze depozyty. Bonus będzie stanowił równowartość wpłaty. Za każdą wpłatę można otrzymać 1000 PLN w formie środków bonusowych. maksymalnie można otrzymać 3000 PLN.

Jednak należy pamiętać, żeby liczyć na darmowe bonusy trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 60 PLN dla aktywnych graczy od bukmachera BetCliC
Następny artykułATP i WTA w Waszyngtonie większe wygrane o 14% u bukmachera LvBet
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.