Bukmacher STS online z okazji spotkań w europejskich pucharach zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Na konto każdego typera może wynieść nawet 150 PLN.

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Pewne 150 PLN dla graczy

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Pewne 150 PLN dla graczy

A śmiało trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe dni związane z europejskimi pucharami, jak m.in. Inter – Bayern Monachium, Napoli – Liverpool, Barcelona – Pilzno, czy też Villareal – Lech Poznań.

Natomiast na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher www.STS.pl i oferuje akcję promocyjną „Cashback do 150 PLN na europejskie puchary”, a jest ona dostępna wyłącznie do 8 września do godziny 23:59.

Gwarantowane 150 PLN na europejskie puchary od STS

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, na którym to musi znajdować się minimum jeden mecz pochodzący z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Dodatkowo typ może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale także i „na żywo”. Jednak jego kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się na koncie użytkownika, Natomiast za KAŻDY przegrany kupon typer otrzyma zwrot 15% stawki, aż do 50 PLN. Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy typer to nawet 150 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online w pakiecie powitalnym oferuje graczom darmowe środki. A na konto każdego z graczy może trafić nawet 1640 PLN!!

Warto jest dodać, że za każdą z trzech wpłat jest objęta promocją. I za każdą z nich typer otrzyma dodatkowe środki, które mogą wynieść nawet 1500 PLN.

Nie można również zapominać, że każdy pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames jest objęty Cashbackiem, czyli w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak nie można zapominać, ze każde z powyższych bonusów należy aktywować. Dokonać tego można jedynie w bardzo prosty sposób, a mianowicie poprzez wpisanie kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS można wpisac wyłącznie podczas rejestracji nowego konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe 100 PLN od STS na piłkę nożną
Następny artykułBukmacher eWinner nagradza graczy za wpłate. Extra 365 PLN dla typerów
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.