Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eWinner, którzy typują zmagania zawodników podczas French Open.

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera eWinner na French Open

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera eWinner na French Open

Turniej French Open, jak co roku cieszy się sporą popularnością. Bowiem, jak dobrze wiadomo należy do „Wielkich Szlemów”. A my dodatkowo podczas tej imprezy można liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Użytkownik, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” obowiązkowo do niej musi dołączyć na stronie www.eWinner.pl. Ta oferta składa się natomiast z dwóch etapów: pierwszy do 28 maja do godziny 23:59 i drugi: do 6 czerwca do godziny 23:59

Mniejsze przegrane na French Open

Warunki oferty promocyjnej „Cashbacki do 100 PLN na Roland Garros” są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym to będą znajdować się co najmniej cztery mecze.

Wszystkie zdarzenia KONIECZNIE muszą pochodzić z oferty na Roland Garros 2022. Nie można również również zapominać, że kupon musi zostać zawarty za równą kwotę 99 PLN.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez ryzyka w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli faworyci zawiodą gracz otrzyma zwrot w formie bonusu 50 PLN. Podczas każdego z okresów rozliczeniowych każdy typer może liczyć na jeden bonus.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w eWinner?

Zakłady bukmacherskie eWinner PL online oferują każdemu graczowi na sam start pakiet powitalny, w którym to można liczyć an extra bonusy o łącznej wartości nawet 610 PLN.

Koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawia, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą aktywne.

W przypadku przegranego pierwszego kuponu gracz będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki, aż do 110 PLN. A to nie wszystko, ponieważ po dokonaniu drugiego depozytu użytkownik otrzyma premię jej równowartości do 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakłady stacjonarne i online – jak do tego tematu podchodzi bukmacher Betfan?
Następny artykułCzy warto płacić za typy bukmacherskie?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.