Jesteś typerem PKO Ekstraklasy? Jak tak to masz ostatnią dobrą okazję do zdobycia dodatkowej gotówki za poprawnie wytypowany mecz. Wystarczy zagrać zakład SOLO i poprawnie trafić rezultat dowolnego meczu, aby poza wygrana gotówkę otrzymać dodatkowe środki.

37 kolejka PKO Ekstraklasy – bonusy

37 kolejka PKO Ekstraklasy – bonusy

Przed nami już ostatnie osiem spotkań sezonu 2019/20 w PKO Ekstraklasie. A śmiało można powiedzieć, że ciekawych konfrontacji nie zabraknie bowiem przed nami chociażby takie pojedynki, jak m.in. Legia vs Pogoń, Lech vs Jagiellonia, Piast vs Cracovia.

Na tą okazję bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN”, w której gracze poza wygraną gotówką mogą otrzymać dodatkowe środki. Chcąc wziąć udział w tej ofercie obowiązkowo trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl. Ten proces co warto jest zaznaczyć, że zajmie dosłownie chwilę.

Typer PKO Ekstraklasy.

Kupon kwalifikujący się w ramach oferty „Finałowa kolejka. Bonus do 100 PLN” musi być zakładem SOLO. Na nim znajdować się może wyłącznie typ na dokładny rezultatu końcowy dowolnego pojedynku trzydziestej siódmej kolejki PKO Ekstraklasy.

Stawka zakładu natomiast nie może być mniejsza niż 10 PLN. Kupony zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład okazał się wygrany? To super. Na konto gracza oprócz wygranej gotówki trafi premia równowartości stawki kuponu. Maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u legalnego bukmachera STS online dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości dokonanej pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Warto jest widzieć, że każdy gracz na start w prezencie może otrzymać łączną kwotę nawet o wartości 1229 PLN.

Użytkownicy, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora będą mogli skorzystać z oferty specjalnej, tj. „Obstawiaj i wygrywaj więcej”. Co tydzień każdy gracz może oprócz wygranej gotówki otrzymać dodatkowe środki. Bowiem bukmacher dzieli kwotę 35 000 PLN wśród swoich typerów.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Następny artykułBonus od depozytu 250 PLN w STS na powrót NBA
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.