Ciekawą promocję dla swoich graczy posiada bukmacher BetClic, który to rozdaje darmowy bonusy za trzy trafione kupony z oferty na żywo w wysokości 60 PLN.

Bukmacher BetClic darmowy bonus 60 PLN dla aktywnych typerów

Bukmacher BetClic darmowy bonus 60 PLN dla aktywnych typerów

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja trwa do 28 lipca do godz. 23:59. Chcąc skorzystać tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.

W tej promocji biorą udział jedynie kupony pojedyncze, na których znajduje się jedynie typ z tenis z oferty na żywo bukmachera BetClic. Kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niz 2.00.

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN. Należy jednak pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Gracz, którego minimum trzy kupony będą spełniać powyższe warunki promocji mogą liczyć na darmowy bonus w wysokości 60 PLN.

Jeden gracz może otrzymać jeden bonus.

Bonus od Betclic w formie środków bonusowych trafi na konto gracza w dniu 29 lipca.

BetClic: kod promocyjny na start

Gracz, który nie posiada jeszcze konta u tego operatora ma dobrą okazję, żeby je założyć i skorzystać z promocji powitalnej w formie Cashbacka do 500 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że pierwszy kupon zostanie objęty promocją. W razie wygranej cała stawka trafi na kont gracza, w przypadku przegranej bukmacher dokona zwrotu stawki!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułEtoto promocja mniej/więcej
Następny artykułBonus do 3000 PLN na start u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.