Nową ofertą, tj. Betgames oferuje swoim graczom bukmacher STS. I na start oferuje sowim graczom darmowy zakład o wartości 20 PLN.

STS karty przez internet

STS karty przez internet

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typer, który chce skorzystać z tej oferty nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy, że gracz zagra kupon SOLO lub AKO, na którym będą znajdować się tylko zdarzenia z Betgames. Granie w karty u bukmacher STS jest legalne. W ofercie wspomniany operator posiada poker, wojnę oraz bakart.

Kupon musi zostać zagrać za dokładną kwotę 20 PLN. Natomiast trzeba pamiętać, że z akcji są wkluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zagrany kupon zostanie rozliczony jako przegrany, a spełnia powyższe warunki promocji. Natomiast przy wygranym kuponie cała kwota trafi na konto typera.

Warto jest pamiętać, że zakładem bez ryzyka objęty jest jedynie pierwszy kupon zagrany w karty.

STS: Jaki kod promocyjny na start?

Bukmacher STS przyznaje darmowe bonusy na start, którzy wpiszą kod promocyjny BETONLINE. Już na sam początek typer po wpisaniu tego kodu freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania wpłąty.

Natomiast po wykonaniu pierwszego depozytu gracza otrzyma darmowe środki o równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułAktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN
Następny artykułSpecjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.