Legalny bukmacher Milenium oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać na start takie promocje jak chociażby freebet o wartości 20 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1500 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 150 PLN. Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie korzystał z usług legalnego bukmachera Milenium. Chcąc otrzymać darmowe bonusy nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Pierwsza czynność, a zarazem podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na stronie bukmachera www.milenium.pl. Założenie konta nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane osobowe, czy też login oraz hasło.

Czy Milenium wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Należy jednak wiedzieć, żeby dokonać odblokowania pakietu powitalnego. Tą czynność można jedynie zrobić w formularzu rejestracyjnym, gdzie użytkownik musi wpisać kod promocyjny BETONLINE. Warto jest wiedzieć, że później już możliwości go wpisania nie będzie.

Extra premia za wpłatę w Milenium

Legalny bukmacher Milenium oferuje promocję za dokonanie pierwszej wpłaty. Jeśli depozyt wyniesie powyżej 50 PLN, użytkownik otrzyma w gratisie freebeta o wartości 20 PLN. Dzięki czemu będzie mógł postawić zakład bez żadnego ryzyka.

Jednak to nie wszystko bukmacher Milenium przyznaje bonus równowartości depozytu, czyli przykładowo gracz wpłacił 1000 PLN. Taka sama kwota znajdzie się na koncie typera, ale w formie środków bonusowych.

Darmowa gotówka znajdzie się automatycznie na koncie gracza po tym jak bukmacher Milenium zaksięguje wpłatę.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Cashback do 150 PLN u bukmachera Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon zagrany po rejestracji za środki z konta głównego jest objęty promocją – Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jak się okaże, ze zagrany kupon okazał się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej wspomniany operator dokona zwrotu stawki do 150 PLN.

Większe wygrane o 14% u bukmachera Milenium

Polski bukmacher Milenium oferuje graczom kupony bez podatku. Wystarczy zagrać kupon w wyznaczonych godzinach. Codziennie są to inne, a informacja o trwaniu „Happy Hours” znajduje się na stronie bukmachera Milenium.

Wystarczy zagrać kupon, który spełnia poniższe warunki, aby cieszyć się z większej wygranej:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Pzbuk pakiet powitalny na start
Następny artykułDarmowy bonus do 100 PLN od bukmachera BetClic na mecz Izrael vs Polska
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.