W najbliższy weekend czekają nas dwie gale MMA, tj. UFC 246 oraz FEN 21. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję graczom, w której to przyznaje bonus o wartości 30 złotych za przegrany kupon.

Darmowy bonus za obstawienie kuponów z MMA

Darmowy bonus za obstawienie kuponów z MMA

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Akcja dostępna jest graczom do 19 stycznia do godz. 23:59 i do tego momentu wszystkie zakłady muszą zostać rozliczone. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Promocja polega na zagraniu dowolnego zakładu: SOLO, AKO lub MAXIKOMBI. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, że na kuponie musi znajdować się MINIMUM jeden typ z MMA.

Gracze na pewno mają z czego wybierać, ponieważ przed nami chociażby gala UFC 246, a w walce wieczoru zmierzą się tam McGregor C. z Cerronem D. „Na naszym podwórku” natomiast odbędzie się gala w FEN 21, a tam będziemy mogli obserwować chociażby takich zawodników jak Rębecki M. vs Magomedov M, Sianos vs Kornilov.

Typer do zakładu może dodać zdarzenia z innych dyscyplin, jak np. piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Jednak chcąc liczyć na ewentualny bonus te typy muszą koniecznie zostać rozliczone jako wygrane.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Stawka kuponu nie może wynieść mniej niż 30 złotych. Natomiast z oferty są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Zagrany przez gracza kupon jak okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na jego koncie. W przypadku, gdy zdarzenie z MMA zostało rozliczone jako przegrane typer otrzyma bonus o wartości 30 złotych.

Fortuna kod bonusowy 2020 za darmo

Bogaty pakiet powitalny nowym graczom oferuje bukmacher Fortuna. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” podczas rejestracji konta, w zamian na koncie gracza pojawią się środki za darmo o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnego depozytu.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma darmowe środki równowartości depozytu, aż do 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład jest bez ryzyka, aż do 115 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKody promocyjne u bukmacherów 2020 za darmo
Następny artykułBonus dla każdego gracza za obstawienie meczy od BetClic.
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.