Cashback do 510 PLN oferuje nowym graczom bukmacher BetClic. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510, aby liczyć na darmowy zakład bez ryzyka nawet do 510 PLN.

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Betclic nowy kod promocyjny na bonus 510 PLN

Ten pakiet promocyjny skierowany jest do tych graczy, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera BetClic.

Chcąc skorzystać Cashbacku, nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać. Najpierw trzeba dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera www.betclic.pl.

Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest trudny i skomplikowany. Ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Niezwykle istotnym faktem jest wpisanie kodu promocyjnego KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji zakładu bez ryzyka.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie typer musi dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon, który jest JEDYNIE objęty Cashbackiem.

Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie każdy użytkownik może otrzymać nawet 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 50 Darmowy bonus 20 PLN od bukmachera Fortuna
Następny artykułBetgames w STS. Co to jest? Jak działają legalne karty na pieniądze?
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.