Bukmacher Totolotek oferuje swoim nowym graczom promocję powitalną, w której to na start można mieć łączną kwotę nawet 2098 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskiej. Dokonaj minimalnej wpłaty w wysokości 20 PLN i otrzymaj bonus powitalny.

Bonus powitalny 2020 u bukmachera Totolotek

Bonus powitalny 2020 u bukmachera Totolotek

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Podstawowa czynność w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można to wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ trzeba tam podać swoje dane jak chociażby imię czy nazwisko.

Po dokonaniu tych czynności gracz musi przejść poprawnie proces weryfikacji danych osobowych i może dokonać pierwszej wpłaty.

Darmowy bonus 100% za pierwszy depozytu od Totolotka

Bukmacher Totolotek przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej swojej wpłaty. Wystarczy, że typer dokona minimalnego depozytu 20 PLN, aby otrzymać darmowe środki. Należy jednak pamiętać, że wysokość bonusu uzależniona jest wpłaty jakiej gracz dokonał:

Przykład: Użytkownik wpłacił na konto bukmacherskie 450 PLN. Taką samą wartość, ale w formie środków bonusowych otrzyma w gratisie od bukmachera Totolotek. W związku z tym gracz będzie posiadał 900 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Każdy gracz maksymalnie może otrzymać 1000 PLN. Bonus znajdzie się automatycznie na koncie gracza po tym jak wspomniany operator dokona zaksięgowania depozytu.

polski bukmacher betfan bonus
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Bonus na aplikację mobilną bukmachera Totolotek

Bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom aplikację mobilną, gdzie to można już na start otrzymać darmowy bonus.

Chcąc otrzymać kolejne darmowe środki wystarczy pobrać aplikację mobilną wspomnianego bukmachera i dokonać pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 49 PLN.

Darmowy kod bonusowy 2020 u bukmachera Totolotek

Aktualnie bukmacher Totolotek nie posiada kodu promocyjnego. Jednak jak taki się pojawi od razu zostanie opublikowany na naszej stronie!

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda u bukmachera STS, gdzie to wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby otrzymać darmowego freebeta o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot podatku na „Black Friday” u bukmachera BetClic
Następny artykułDarmowe bonusy na KSW 52 od bukmachera STS
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.