Już w najbliższą niedzielę, tj. 5 lipca zostanie rozegrany pierwszy w sezonie 2020 wyścig – GP Austrii. Śmiało można powiedzieć, że kierowcy długo wyczekiwał tego momentu, ponieważ sezon powinien toczyć się od blisko czterech miesięcy.

Pewny bonus na Formułę 1

Pewny bonus na Formułę 1

W związku z powrotu kierowców do bolidów F1 bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną, w której to typerzy oprócz wygranej gotówki mogą liczyć na dodatkowe środki o wartości 20 PLN.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez wejście na stronę www.STS.pl i kliknąć w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce promocyjnej „Powrót F1”. Pamiętaj, że wspomniana oferta dostępna jest do 5 lipca do godz. 14:10.

20 PLN na F1 dla graczy

Dopuszczone przez bukmacher STS w tej ofercie są zakłady AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum trzy zdarzenia
  • wszystkie typy z oferty przedmeczowe
  • typ na zwycięzcę wyścigi F1 o GP Austrii
  • stawka minimalna to 25 PLN
Darmowy bonus bez depozytu u bukmachera Fortuna. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który poprawnie wytypuje wydarzenia to oprócz wygranej gotówki otrzyma dodatkowe środki, które może wykorzystac nie tylko na obstawianie formuły 1. A mianowicie bonus o wartości 20 PLN.

Bonus bez depozytu w STS 2020:

Wszyscy użytkownicy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym automatycznie dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • pewne 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN

Gracze, którzy już posiadają konto u wspomnianego operatora mogą skorzystać z akcji „Wygrywaj podwójnie”. Bukmacher STS nagradza co tydzień wszystkich graczy za obstawienie meczy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułExtra gotówka dla typerów PKO Ekstraklasy w Betclic. Pula nagród 50 000 PLN.
Następny artykułBonus dla Typerów PKO Ekstraklasy od STS. Do 100 PLN dla wszystkich graczy
Darmowe bonusy bukmacherskie do najlepszych w Polsce legalnych zakładów sportowych w internecie. Freebety, zakłady bez ryzyka, bonusy bez depozytu. Atrakcyjne promocje od STS, Betclic, Etoto i innych bukmacherów online.